Български

Позиции

Свободна позиция

Водопроводчик

Изисквания за кандидатстване: СИЙ СЪРВИС КЪМПАНИ" ЕООД с лиценз №1799/06.11.2014г. извършва посредническа дейност по наемане на работа в чужбина търси да наеме хора за позицията ВОДОПРОВОДЧИК за ново строителство:

Описание на позицията:

• опит с монтаж на PVC тръби.
• опит със свързването на тръбопроводи.

Всички кандидати е задължително да имат опит на позицията, за която кандидатстват. Владеенето на английски език ще се счита за предимство.

Образование: Средно образование

Опит: Минимум 3 години

Заплата: 5-7 евро на час

Contacts

СВОБОДНА ПОЗИЦИЯ

електротехник

Изисквания за кандидатстване: Електротехник и Помощник ЕлектротехникСИЙ СЪРВИС КЪМПАНИ" ЕООД с лиценз №1799/06.11.2014г. извършва посредническа дейност по наемане на работа в чужбина търси да наеме хора за позицията ЕЛЕКТРОТЕХНИК за ново строителство:                                                     Описание на длъжността

• Монтаж на контролни панели и разпределителни табла;
• Изграждане на вътрешно сградни инсталации, поставяне на контакти и ключове;

Образование: Средно

Заплата: 5-7 евро на час

Contacts

свободна позиция:

Заварчик

Изискване за кандидатстване: СИЙ СЪРВИС КЪМПАНИ" ЕООД с лиценз №1799/06.11.2014г. извършва посредническа дейност по наемане на работа в чужбина търси да наеме хора за позицията Заварчик  Описание на длъжността:

• извършване на плоски, хоризонтални и вертикални заварки;
• заварки с електрод;

Опит:

Заплата:

Contacts